10 klubet më të korruptuara, 3 ekipe italiane dhe 1 ekip shqiptar

Klubi i Benficas ka publikuar në televizionin e saj zyrtare një foto ku listonte 10 klubet më të korruptuara ku binin në sy emra të mëdhenj të futbollit botëror siç janë Juventus, Milan, Fiorentina, por ishte dhe një ekip shqiptar Tomorri i Beratit.

Image

Shpërndaje.