As fati nuk ishte në anën e Barcelonës, shtylla ua mohoi golat Messit e Suarezit (Video)

Barcelona ka pësuar humbje 2:0 në “Santiago Bernabeu” nga Real Madridi.

Barcelona nuk ka arritur të triumfojë në Superkupën e Spanjës, pasi është mposhtur 5:1 nga Real Madridi me rezultat të përgjithshëm, 2:0 në sfidën kthyese.

Në “Santiago Bernabeu”, Messi dhe Suarez ishin të pafat dhe që nga largimi i Neymarit duke se asgjë nuk po u ec. Ata goditën shtyllën duke mos arritur të shënojnë asnjë gol. /Gazeta Express/

Shpërndaje.