Enterieri më luksoz që është parë ndonjëherë në makinat Mercedes (Foto)

Nga jashtë duket si çdo furgon Mercedes Sprinter, por enterieri i punuar në detaje nga Carlex Design, e dallon atë nga shumë të tjerat.

Brendësia e punuar nga lëkura kualitative dhe druri i shtrenjtë, është një nga më të mirat që është parë në makinat e kësaj kompanie, transmeton Telegrafi.

Fillimisht duket si ndonjë aeroplan privat, ngaqë hapësira e bollshme ka dhënë mundësi të mira që gjithçka të punohet si duhet.

Më poshtë mund të shihni nga afër këtë enterier, që është bërë me punë dore.

Shpërndaje.