Shikoni ”Apokalipsin” në Kinë: Një qytet i tërë zhduket (Video)

Një video që po qarkullon në internet tregon momentin e tmerrshëm kur një stuhi gjigante rëre gllabëron një qytet të tërë në Kinë.

Video është bërë më datë 2 gusht dhe tregon shumë mirë se si stuhia zhduk një qytet të tërë, shkruan Daily Mail.

Të gjithë banorët u shokuan nga madhësia e kësaj stuhie, nëse doni të dini se ç’pamje ka një Apokalips shikoni këtë video.

Shpërndaje.