Shikoni çfarë bëjnë lojtarët e Shkëndijës në “San Siro” (Video)

Shkëndija do të përballet me Milanin në “San Siro” në “Play-Off” të Europa League dhe lojtarët duken tejet të motivuar para kësaj ndeshjeje që kanë premtuar se do të japin më të mirën në fushë.

Shpërndaje.