​As policia nuk mund t’i rezistojnë Ibrahimovicit (Video)

Zlatan Ibrahimovic është një nga futbollistët më të njohur në botë

Sulmuesi suedez, Zlatan Ibrahimovic shënoj dy gola për kombëtaren e tij në barazimin 2:2 me Danimarkën, duke siguruar kështu kualifikimin në Euro 2016.

Ai normalisht është lojtari më popullor në Suedi dhe pas kthimit në atdhe, ka pasur shumë kërkesa për foto.

Normalisht që Ibrahimovicit nuk mund t’i rezistoj as policia, të cilët kërkuan foto me të dhe natyrisht që Ibrahimovic pranoj, madje duke bërë vet selfien. /Express

https://www.facebook.com/101GreatGoalsCom/videos/1240028529388141/