​Lojtarët e Unitedit të pakënaqur me Van Gaalin, ja arsyeja

Louis Van Gaal është problemi më i madh i Manchester Unitedit.

Manchester Unitedi këtë edicion nuk po përmbushë pritjet e tifozëve, pavarësisht se është në pjesën e lartë të tabelës.

The Sun shkruan se lojtarët janë të kënaqur me trajnerin holandez dhe me metodat e tij që po përdorë në stërvitje.

Unitedi po ashtu po rrezikon të humb edhe tifozët dhe vetëm rikthimi te golat edhe fitoret do të bënte që Unitdi të gjente qetësinë. /rilindja