​Tmerri brenda Bataclan’it: Publikohen pamje të reja (FOTO/ VIDEO)

Pamje të reja nga sulmi brenda sallës Bataclan ku po performonte një grup muzikor janë publikuar sot në Dailymail

Në videon e publikuar shihet grupi muzikor që në momentin e të shtënave mbesin të shtangur. Njëri nga muzikantët i cili po u binte baterive është fshehur menjëherë pas instrumentit të tij, ndërkohë që vokalisti kishte mbetur i shtangur në skenë duke mos e kuptuar se çfarë po ndodhte, transmeton Gazeta Express.

Janë publikuar edhe foto të reja para dhe pas sulmit brenda Bataclan’it. KUJDES! Fotot përmbajnë pamje të rënda.

1_1447589435-8434371

2_1447589439-4732625

4_1447589447-7414002

5_1447589451-7563724

 

 

 

8_1447589465-70389097_1447589460-4940353

9_1447589470-6761118