​Tri shpërthime të reja në Paris

Tri eksplodime të njëpasnjëshme kanë ndodhur para pak çastesh në Paris. Nuk dihet se nga kush u shkaktuan ato.

Aksioni për kapjen e terroristëve që dyshohet se kryen terror të premten mbrëma në kryeqytetin e Francës, është shëndruar pothuajse në luftë.

Të paktën një polic i plagosur dhe dyshohet se njëri nga terroristët është vrarë.

Express ju sjell detaje për aksionin që po vazhdon