45 vjeçarja që u gjet pajetë në dyqanin e saj

Një 45-vjeçare është gjetur e vdekur në dyqanin që ishte në pronësi të familjes së saj në Shkoder.

Policia dyshoi fillimisht se Suela Sulo ka vrarë veten.

Por ekspertët mjeko-ligjorë konstatuan disa shenja dhune në trupin e saj duke ngritur dyshime që 45-vjeçarja mund të jetë vrarë.

Menjëherë pas ngjarjes mesohet se bashkëshorti i saj ka njoftuar ambulancën.

Ai u mor në pyetje për të zbardhur rrethanat dhe motivet e ngjarjes.