Aida e Armendi shfaqen në qytet. Cili është sëmurë?(Foto)

Të gjithë duan të dinë se ku janë e çfarë bëjnë këngëtarët e mirënjohur Aida Baraku e Armend Rexhepagiqi

Çifti i njohur prej shumë vitesh janë larguar nga jeta publike dhe nuk duan asesi që të shfaqen sërish, së paku jo tani për tani.

Fotografi i “Kosovares” ka arritur ti fotografoj Aiden e Armendin rrugëve të Prishtinës. Dyshja po i drejtoheshin një barnatoreje, shkruan “Kosovarja”.

Urojmë që asnjëri nga këngëtarët që kanë lënë gjurmë në skenën artistike shqiptare, të mos jenë keq me shëndet../Kosovarja/

aida-1

aida-2

aida-3