Aksident në hyrje të Hajvalisë

Në magjistralen Prishtinë– Gjilan, gjegjësisht në hyrje të fshatit Hajvali para pak minutash ka ndodhur një aksident automobilistik.

Portalit Gazeta Liria, i janë dërgua disa fotografi ku tregojnë për veturat e aksidentuara.

Në vendin e ngjarjes janë parë Policia e Kosovë, dhe ambulanca. Aktualisht nuk dihet të lënduar./ Gazeta Liria

aksident 3 aksident aksident2