Aksident në Kamenicë, humb jetën një shtetase serbe

Gjatë ditës së djeshme një shtetase serbe ka humbur jetën gjatë një aksidenti rrugor në Kamenicë.

Kështu ka njoftuar Policia e Kosovës, e cila ka njoftuar më tej se është lënduar një mashkull shqiptar dhe një shtetase tjetër serbe.

Aksidenti ka ndodhur si pasojë e tejkalimit të shpejtësisë e cila ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga duke u rrotulluar.

Sipas raportit të policisë drejtuesi i veturës është dërguar në mbajtje./parrotlla.net/