Albana me këmbët e gjata (Foto)

Albana Osmani definitivisht ëshë në formën e saj jetësore.

Prezantuesja ka shfaqur një fotografi nga një restorant luksoz në Tiranë.

Ajo që vërehet është forma e lartë trupore e Albanës dhe në veçanti këmbët e gjata.

Shihet e buzëqeshur teksa shfleton të përditshmet ditore. /Telegrafi/

?

A photo posted by Albana Osmani (@albanaosmani1) on

? #happyIsMySecondName #oseGezime ?

A photo posted by Albana Osmani (@albanaosmani1) on