Andi Hadroj feston datëlindjen, urimi i vjen nga kreu i FSHF me fanellën e Kombëtares

Andi Hadroj feston datëlindjen e 24 dhe te Partizani ka arsye për të festuar. Urimet kanë mbërritur nga të gjitha krahët për lojtarin e të kuqëve, madje edhe nga presidenti i FSHF.

Armand Duka e ka surprizuar Hadrojn duke e uruar nëpërmjet një postimi në “Instagram”. “Gëzuar datëlindjen Andri Hadroj”, shkruan kreu i Federatës Shqiptare të Futbollit që ka zgjedhur fotografinë ku mbrojtësi mban veshur fanellën e Kombëtares. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/