Arrijnë Haradinaj dhe Kadriu

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës në këto momente i është bashkuar edhe protestës së opozitës në Gjilan.
Haradinaj erdhi nën shoqërimin e Rexhep Kadriut i cili aktualisht mbanë funksionin e nënkryetarit të komunës së Gjilanit, në partneritet me LDK-në e Lutfi Hazirit./Gazeta Liria/

rexhep kadriu