Atletico – Bayern, formacionet (Foto)

Atletico Madrid dhe Batern Munich do të përballen sonte nga ora 20:45 në kuadër të ndeshjes së parë gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve

E përditshmja sportive katalune, Mundo Deportivo,  ka publikuar formacionet e mundesh të të dy skuadrave.

Pep Guardiola dhe Diego Simeone pritet të zbarkojnë në fushë me lojtarët më të mirë që kanë në dispozicion. /Express/