Besa Gashi bashkohet me burrin – harron tradhëtinë e tij me Tunën

Ish-missi Besa Gashi është bashkuar me burrin e saj, Albertin, me të cilin ka edhe një vajzë. Bukuroshja ishte ndarë me bashkëshortin, pasi që thuhej se ai kishte nisur një afër me këngëtaren bukuroshe, Altuna Sejdiu, thonë burime të Gazetës Express.

Një burim me çiftin tha se, në të vërtetë, arsyeja e saktë e ndarjes kishte qenë se Besa ia kishte gjetur atij disa foto në disa motele.

Le t’i urojmë fat Besës dhe Albertit.