Çka po bën Luana me tre meshkuj përnjëherë? (Foto)

U tha se Luana Vjollca nuk ka qenë vet në Paris së fundmi dhe ka qenë me një të dashur të saj.Por, ajo ka vazhduar keq provokimet për mediat dhe fansat e saj.

Në një postim në Instagram ajo u shfaqë me tri meshkuj, ku duket mjaft serioze dhe nuk duket një foto sa për shaka, shkruan Telegrafi.

“Jo dhe vet”, ka shkruar Luana në këtë fotografi.

Nuk dihet nëse këta djem që janë me Luanën janë pjesë e stafit të emisionit të saj “E Diell”.