Detaje nga aksidenti i mbrëmshëm në Tetovë

Katër veta janë lënduar në një aksident që ndodhi mbrëmë në Tetovë, ku janë pëfrshirë disa makina.

Ministria e Brendshme ka dhënë detaje për aksidentin.

“Në aksident janë përfshirë tri automjete: BMW me targa të Tetovës e drejtuar nga E.B. (21) nga fshati Sellcë e Tetovës, vetura “Audi” me targa të Shkupit drejtuar nga B.L (35) nga Republika e Shqipërisë dhe veturës “BMW” me targa të Gjermanisë drejtuar nga E M. (44) nga Gradeci i Gostivarit. Katër veta kanë pësuar lëndime fizike, por që më pas kanë përfunduar në mjekim shtëpiak”, thuhet në njoftimin e SPB-së së Tetovës. (INA)

Generated by Feedzy