E FUNDIT/ “Tregojuni shokëve që ai u kthye”! Tirana “e çmendur” në merkato, zyrtarizon edhe Hoxhallarin

Tirana është e çmendur në këtë merkato vere. Bardheblutë po vazhdojnë me të tjera afrime të bujshme.

Këtë herë flitet për një rikthim, atë të Erjon Hoxhallarit. Nëpërmjet një postimi të fundit, Tirana zyrtarizon rikthimin dhe shkruan: “Tregojuni shokëve se ai u kthye”. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/