E mbylli aventurën e tij me Kastriotin, mësohet ekipi i ri se ku do të kalojë Bedri Greca

Bedri Greca ishte padyshim lojtari dhe rreziku kryesor i Kastriotit. Kundërshtarët e Superiores e kishin jo pak frikë këtë element sa herë që përballeshin me krutanët. Ndërkohë ishte vetë futbollisti që njoftoi largimin e tij.

Tashmë është mësuar edhe ekipi i ri për Grecën. “Gazeta Blic Sport” raporton se ky lojtar do t’i bashkohet Llapit. Tahir Batatina kërkon që të ketë një ekip konkurrues në elitën e futbollit të Kosovës dhe e sheh Grecën si element përforcues. /Sport Ekspres/