Edhe Besa i tregon të pasmet seksi (Foto)

Gjatë një koncerti këngëtarja Besa Kokëdhima e cila njihet për performancën e saj elegante, nuk ka mundur që të fshehë dot të pasmet seksi dhe në disa momente ajo duket se ka dalë “zbuluar”…

besa-1_1447181003-2127706

besa-2_1447181017-7295064

besa-3_1447181022-1477962