Ejup Mehmeti sulmon Bylbyl Sokolin dhe thotë diçka interesante për drenicasit

Ish-trajneri i Prishtinës, Ejup Mehmeti, ka qenë i ftuari i radhës në emisionin “Arena” në Tribuna Channel, ku ka dhënë disa komente interesante mbi futbollin kosovar.