Ekipi i javës në Europa League (Foto)

Goal ka përzgjedhur ekipin e javës në Europa League.

Portali i njohur anglez, Goal.com ka përzgjedhur 11’ën më të mirë të javës së fundit në Europa League.

Qabala dhe PAOK janë dy skuadrat që kanë më së shumti përfaqësues nga dy, ndërsa nga një përfaqësues e kanë edhe 7 skuadra tjera. /Gazetaexpress/

2