Elvana Gjata të mahnitë (FOTO)

Këngëtarja e njohur shqiptare Elvana Gjata kohëve të fundit ka ditur të tregohet shumë “stylish”.

Paraqitja e saj me një stil unik dhe të bukur ka mahnitur fansat të cilët shprehen përmes komenteve të shumta në rrjetin social Instagram.

Ajo që nga hiti i fundit veror “Love me” ,nuk ka lansuar ndonjë këngë tjetër.Mesa duket e bukura Elvanë është duke i kaluar ca ditë në Itali.

Sipas fotove tregon se edhe atje po takohet me fansat e saj shqiptarë.

Ajo përmes një fotoje la një mesazh të mirë ku thuhet: “Do something ëonderful,people may imitate it” qe do të thotë “Bëj dicka të mrekullueshmë,njerëzit ndoshta do ta imitojn atë”.

elvana1_1447236229-3842495