Entuziazmi i madh për Silvinjon, nuk ka më asnjë biletë te Shqipëri-Poloni

Shqipëria do të përballet kundër Polonisë në shtator, atje ku kuqezinjtë do të luajnë gjithçka për gjithçka.

Interesimi është i madh te tifozët dhe gjithçka lidhet me frymën e re që ka sjellë Silvinjo. Para dy ditësh janë shitur të gjitha biletat për këtë ndeshje. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/