Fillon mbushja e sheshit (FOTO)

Manifestimi i opozitës tashmë ka filluar t’i marrë përmasat saj. Shumë qytetarë kanë arritur në kryeqytet. Derisa dhjetëra mijëra qytetarë nga e tërë Kosova janë nisur për Prishtinë.

Tubimi i të gjithëve do të behët në sheshin “Zahir Pajaziti” në Prishtinë. Partitë opozitare kanë njoftuar se më shumë se 200.000 qyetetarë pritet të bashkohen në shesh për të kundërshtuar “Zajednicën dhe Demarkacionin me Malin e Zi”.

Manifestimi pritet të filloj në orën 14:00./ Express

sheshi2 sheshi3 sheshi4