Formacionet zyrtare: Chelsea – PSG

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Chelsea – PSG.

Chelsea dhe PSG kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre të vlefshëm për ndeshjen e kthimit në Ligën e Kampionëve.

Chelseat i duhet vetëm fitorja për të kaluar tutje, pasi ndeshjen e parë e kishte fituar PSG me rezultat 2:1. /Express

Chelsea: Courtois; Azpilicueta, Cahill, Ivanovic (c), Kenedy; Mikel, Fabregas; Pedro, Willian, Hazard; Diego Costa

PSG: Trapp, Marquinhos, Thiago Silva (c), David Luiz, Maxwell, Thiago Motta, Rabiot, Matuidi, Di Maria, Moura, Ibrahimovic