Formacioni i Ligës së Kampionëve me plot befasi (Foto)

UEFA ka publikuar formacionin më të mirë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve

Pas përfundimit të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve, UEFA ka publikuar formacionin më të mirë.

Besoni ose jo, në këtë formacion nuk ka end për tre sulmuesit e Barcelonës, Luis Suarez, Neymar dhe Lionel Messi. /Express/

uefa