Genta Ismajli kopjon yllin e filmave porno

ëngëtarja shqiptare Genta Ismajli përveç ngjashmërisë në pamje me pornostaren dhe modelen Abigal, ajo duket se gjen frymëzim tek bukuroshja e cila njihet për përmasat e saj bombastike.

Kjo, më së miri është parë tek klipi i Gentës “Kishe”, në të cilën këngëtarja kosovare shfaqet me gërsheta po të njëjtë si të modeles dhe me të brendshme pothuajse të njëjta.