Gjenden dy pasaporta egjiptiane dhe siriane te terroristëve

Dy pasaporta, një egjiptiane dhe një siriane, janë gjetur te terroristët e vrarë afër stadiumit “Stade de France”, njofton gazeta franceze “La Liberation”.

Më parë është raportuar se policia franceze ka identifikuar një francez si njërin prej sulmuesve në bazë të shenjave të gishtërinjve. Ai është i njohur për policinë.Koha net.