Gjiko dhe Kresha me skena ‘hot’ në klipin e ri (Foto)

Gjiko dhe Mc Kresha brenda kësaj jave do të publikojnë këngën e tyre më të re me titull “3”.

Nga fotot e para të këtij klipi duket që bëhet fjalë për një klip me skena ‘hot’.

Instrumentalin e kësaj kënge e ka bë Smuht dhe Big Bang beats./Indeksonline/

12226903_10208185536582231_1827028836_n

12231152_10208185536742235_2080358632_n

12231486_10208185536942240_1787657393_n

12242132_10208185537102244_2036711097_n