Gold AG: STOP TERRORIT NË BOTË

Reperi Gold AG ashtu siç është pritur ka reguar pas sulmeve të tmerrshme terroriste në Paris.

160 të vdekur është bilanci i parë nga sulmet e koordinaura terroriste në Paris, që ka tronditur gjithë botën.
Dhe Gold AG ka bërë dy postime pozitive në faqen e tij në Facebook duke u lutur për parizienët.
“A e ke lexu najher Kur’anin
A e mban mend at shkrimin
Një me vra si krejt njerzimin”, është një prej postimeve të Goldit.
Më pas ai ka postuar edhe një foto mbështetëse për të përkrahur parizienët.
Shumë yje të tjera po ashtu kanë reaguar për ngjarjet në Paris. /Telegrafi/