Haradinaj paralajmëron se seanca nuk do të mbahet

Lideri i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, sapo ka kaluar kontrollin në hyrje të Kuvendit dhe po bëhet gati për të hyrë në sallën e mbledhjeve.

Ai, nuk është prononcuar për media por u ka thënë gazetarëve se do të dalë shumë shpejt, pasi seanca nuk do të zgjas shumë.

“Shihemi për pak se nuk do të zgjas seanca shumë”, ka thënë Haradinaj./telegrafi/