Hitzfeld: Këta janë favoritët e Grupit A (Foto)

Otmar Hitzfeld, ish trajneri i Zvicrës, ka dhënë parashikimet për Grupin A

Ish trajneri i Përfaqësueses së Zvicrës, Otmar Hitzfeld ka folur për grupin A, pjesë e së cilës janë Franca, Zvicra, Shqipëria dhe Rumania.

“Kundërshtarët të cilët i kemi në grup i njohim të gjithë. Për mua Franca dhe Zvicra janë favorit të kalojnë grupin. Por, Zvicra është e detyruar të fitoj ndaj Shqipërisë”, u shpreh Hitzfeld për Blick. /Express/

otmar