I bien 4.600 euro në lokal, pronari nga Peja i mban për vete

Një person në Pejë ka raportuar dje në polici se deri sa kishte qenë në lokalin një lokal nga kuleta i kanë rënë 4.600 euro dhe këtë e kishte vërejtur pasi që ishte larguar nga lokali.

Njësiti policor ka dalë në vendin e ngjarjes dhe tek pronari i lokalit ka gjetur dhe konfiskuar 3.300 euro , ku më pas ai ka pranuar se i kishte gjetur në dysheme të hollat.

I dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të Prokurorit është liruar në procedurë të rregullt/express