I madhi Ronaldinho shijojeni (Video)

Ronaldinho ne nje ndeshje te organizuar nga David Beckham e cila u zhvillua ne Old Traford ,Legjenda Braziliane tregoj se ende di te luaj per me shume shikoni videon dhe magjine e tij .