Irina e trondit Ronaldon, dorë për dore me të dashurin e ri (Foto)

Bradley Cooper dhe Irina Shayk janë fotografuar në Paris të Francës, ku shihen të kapur për duar gjatë shëtitjes së bashku.

Aktori 41 vjeçar dhe modelja 30 vjeçare janë përballur me thashetheme të ndarjeve ditëve të fundit, pasi ai është parë të drekojë së bashku me Naomi Campbell.

Sidoqoftë, disa burime të afërta me çiftin kanë deklaruar se Bradley dhe Irina janë së bashku miq me Naomin, dhe se duket qartësisht që ata janë ende së bashku!

Irina pritet që në ditët në vazhdim të sfilojë nëpër disa pista të Paris Fashion Week. /KlanK/Telegrafi/

March 3, 2016: Bradley Cooper and Irina Shayk strolling the streets of Paris during Fashion Week. Mandatory Credit: INFphoto.com Ref.: inff-01/205393

March 3, 2016: Bradley Cooper and Irina Shayk strolling the streets of Paris during Fashion Week. Mandatory Credit: INFphoto.com Ref.: inff-01/205393