Ja cfare kane shkruajtur ne bombat Franceze qe hidhen ne Siri!

Ja cfare kane shkruajtur ne bombat Franceze qe hidhen ne Siri!

 

image65

“From Paris with love”. Ky eshte sllogani qe pilotet franceze kane shkruajtur mbi disa nga bombat qe avionet franceze hodhen sot mbi Siri. Foto eshte postuar ne agjensite e mediave me te medha boterore. Nuk eshte hera e pare qe dicka e ngjashme ndodh. Pas 11 Shtatorit po ashtu mbi bombat amerikane ne Afganistan qene shkruajtur parrulla perkujtimore per Kullat Binjake dhe ata qe humben jeten atje.