Ja cila është marka e preferuar për të brendshmet e Kallashit (Foto)

Këngëtarja dhe balerina super seksi, Donjeta Kosumi e njohur me nofkën Kallashi ka postuar sot një foto në Facebook ku ka dashur të tregojë të brendshmet e saj.

Siç po shihet edhe në foto, ajo është adhuruese e markës “Calvin Klein”, shkruan Gazeta Express.

Në të kuqe ajo duket bombastike.