Ja çka i sygjeron Flori shqiptarëve të diasporës kur të kthehen për pushime (Foto)

Këngëtari Flori Mumajesi, ka dal me një propozim për shqiptarët që do të kthehen për pushime gjatë verës në Kosovë dhe Shqipëri.

Ai ka gjetur një mënyrë shumë praktike për t’ju përgjigjur pytjeve të shpeshta që ju bëhen bashkëatëdhetarëve kur të vinë për pushime në vendlindje, transmeton Magazina.al

Një bluzë me një mbishkrim interesant për mërgimtarët është sygjerimi i Florit.

“Per ata qe do kthehen per pushimet e veres ne KS APO AL,i sygjeroj kete”  ka shkruar Flori në Instagram.