Ja si duket Eni Koçi natyrale pa make-up (Foto)

Këngëtarja shqiptare, Eni Koçi, ka postuar një fotografi ku shihet pa make up.

Këngëatrja këtë foto e ka publikuar në rrjetet sociale dhe ajo vërtet shfaqet mjaft bukur, an ipse pa make up.

Eni kështu tregon se nuk frikësohet që të tregojë pamjen e saj.

Ajo së fundmi publikoi projektin e saj solo mjaft të suksesshëm. /Telegrafi/
eni 1