Juventus-Manchester City, formacionet zyrtare

Në ora 20:45 fillon kryendeshja e mbrëmjes në Ligën e Kampionëve, mes Juventusit dhe Manchester Cityt, ku i ftuar për anglezët është edhe futbollisti i Përfaqësueses së Kosovës, Bersant Celina. Më poshtë i keni formacionet zyrtare.

 

Juventus: Buffon, Barzagli, Bonucci, Chiellini, Lichtsteiner, Sturaro, Marchisio, Pogba, Alex Sandro, Mandzukic, Dybala.

Man City: Hart, Sagna, Demichelis, Otamendi, Clichy, Fernando, Toure, Fernandinho, Navas, De Bruyne, Aguero

Rezervë: Caballero, Maffeo, Adarabioyo, Kolarov, Delph, Celina, Sterling