Katundari që shiti gomarin dhe bleu orën 100 mijë euro

Taulant Balla me oren Slider ambasadori amerikan Lu pyet Taulant Ballen Nese ora dhe florinjte e tjere qe mban varur ne dore dhe qafe jane me te kushtueshme se makina e ambasadorit atehere jeni i korruptuar.

Tani publikisht le te pergjigjet Taulant Balla: Me rrogen e deputetit i ka blere oren dhe florinjte qe mban varur ne dore dhe qafe

TAULANT BALLA

Tani lind një pyetje e thjeshtë: Me çfarë janë blerë të gjitha këto bizhuteri të shtrenjta që janë të gjitha firmato. A i ka blerë vetë Taulant Balla dhe bashkëshortja e tij, Iris të gjithë aksesorë? Apo këto nuk janë të blera, por dhurata. Atëherë kush ja bën dhe pse i bën gjithë këto dhurata deputetit socialist dhe bashkëshortes së tij?

Vlen të përmendet fakti se, Taulant Balla i cili është deputet i Librazhdit, njihet si një ndër njerëzit më të afërt të kryeministrit Edi Rama dhe një prej më të besuarve të tij./GazetaLiria/