Kështu dukej Era Istrefi në shkollë fillore (Foto)

Ajo është këngëtarja e re më e suksesshme e momentit.Era Istrefi është emri që po lakohet më së shumti kohëve të fundit në industrinë muzikore shqiptare.

Ajo arriti shumë shpejtë të depërtojë në tregun tonë, pasi i bëri për vete të gjithë me stilin dhe pamjen e saj, transmeton lajmi.net.

Pamja e saj nuk është se ka ndyshuar shumë. Në foton më poshtë Era ishte në shkollë fillore dhe mund të vërehet qartë (e treta, me flokë të zeza)./zeri/

auto_era-istrefi1449606276