Kështu duket sot shtëpia e Hashim Thaçit (Foto)

Në fshatin Burojë të Skenderajt, shtëpia e kandidatit për president, Hashim Thaçit, është stolisur me flamuj.

Në shtëpinë në fjalë nuk shihen ende duke hyrë apo dalë mysafirët, dhe bëhet e ditur se në fshat atmosfera momentalisht është e qetë dhe pa shenja feste, njofton Klan Kosova.

aa