Kështu e presin shqiptarët në Itali Gold Ag-in (FOTO)

Reperi Gold Ag kohën e fundit është i zënë me projektin e tij “Shqiptar 3” që pritet të publikohet shumë shpejt.

Por, ndër të tjera ai është shumë i angazhuar edhe me shumë mbrëmje muzikore jashtë trojeve shqiptare.

Reperi çdo herë poston fotografi nga atmosfera e koncerteve të mbushur me shumë fansa.

E fundit është nga Italia përkatësisht Firenza.

Në fotografi shihet një mirëpritje emocionuese që shqiptarët atje i kanë bërë.

Gold Ag me publikun dhe shqiponjat dy-krenare./klankosova/

golden