Këto janë vajzat e këngëtarit Gena (Foto)

Këngëtari i njohur i zhanrit pop folk, është edhe një familjar i devotshëm.

Ai ka postuar edhe foto në rrjetet sociale, ku shihet me një pjesë të familjes.

Ato janë dy vjazat e tij të rritura, të cilat janë po ashtu tejet të bukura.

Nasiola dhe Helga sigurisht se ndihen krenare për suksesin e babiat në zhanrin e muzikës pop folk. /Telegrafi/
gena 1