Kidnapohet vajza e deputetes së Kuvendit të Kosovës

Vajza e deputetes së Kuvendit të Kosovës Emilja Rexhepi është kidnapuar nga dy persona e më pas është liruar.

Kidnapuesit kanë pasur porosi për nënën e saj që të ketë kujdes.

21 vjeçarja Sabrina Rexhepi, vajza e deputetes Emilja Rexhepi, rreth orës 21 është kidnapuar nga dy persona.

Ata e kanë futur vajzën në veturë dhe i kanë dërguar mesazh nënës së saj.

Deputetja ka rrëfyer ngjarjen për Klan Kosovën. /gazetablic/